@

VÝSLEDEK SE DOZVÍTE BEZ ZADÁNÍ EMAILU

Nechci vás nutit sdílet osobní údaje se třetí stranou, která provozuje kvízový program. Nemusíte zadávat svůj email ani jméno.

ŠPATNÁ ODPOVĚĎ NEEXISTUJE

Kvíz bude vybírat z pěti stylů stejné hodnoty a jednoho žertovného. Jedná se o osobní vkus a preference, které se nedají normativně hodnotit.

8MINUTOVÝ KVÍZ JAKO PODKLAD

Ačkoliv kvíz může sloužit jako podklad pro první brífink s grafikem, v žádném případě se nejedná o diagnostiku. A výsledek není závazný.

Co dál?

Představte si moderní brožuru. Máte? Já už ano. Jsem si jistá, že ta moje se bude lišit. U grafiky je nutné si nejprve vyjasnit, kde nehodláte dělat kompromis: chcete úřednický font, máte ho mít. Výsledek kvízu můžeme vzít jako podklad k prvnímu rozhovoru, co od své nové grafiky čekáte. Bavit se budeme o písmu, vizuální identitě a také testování. V tuto chvíli vyvíjím pořádnější test na zjištění individuálního vkusu. 

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE? 

  • Facebook
  • Instagram

@il.kamila.portfolio

  • LinkedIn

Kamila Zahradnickova

vzdušnost

hutnost

klasika

moderna

klid

dynamika

Co to je?

Mixážní pult grafiky: Během sychravých podzimních večerů procházím studie a hledám základní elementy designu. Chtěla bych vytvořit systém pro rychlé zmapování vkusu nových klientů. Jaká kontinua jsem už našla? 

KAMILA ZAHRADNíCKOVá

Líbil se Vám můj kvíz? Potom by se Vám mohly líbit i mé články:

Dělám grafiku, píšu texty, tvořím strategie pro komunikaci. K tomu studuji dvě univerzity a mluvím pěti jazyky. Hledám souvislosti a propojuji znalosti. V designu uplatňuji nejnovější výzkum i ověřené klasiky. Věděli jste, proč se vyplatí umístit fotografii vedle produktu? Nebo že si recenze s fotografií zapamatujeme lépe? A že se vyplatí newsletter jen někdy?

Pokud hledáte někoho do svého týmu, napište mi email nebo mě rovnou pozvěte na kávu v Brně. Ráda zjistím, čím žijete. A nezapomeňte si projít mé portfolio a blog.

Těším se na spolupráci!

_MG_8716%20(2)_edited.png
Kamila Zahradníčková

ˇ