portfolio.

 

 

naposledy přidané: web, poukázky, branding.

POUKÁZKA

pokazka png.png

2200 instagram příspěvků

Návrh poukázky pro projekt Malý nákup, velká pomoc společnosti ArtsPeak. Poukázka vznikala v rámci projektu Mouton, který pomáhá českým podnikatelům zvládnout koronakrizi.

Na dárkovém poukazu jsme spolupracovali s právní kanceláří, aby nechyběly žádné údaje. Design má volnou návaznost na grafický manuál projektu Malý nákup, velká pomoc.

4500 instagram stories

200+ firem a podnikatelů

BRANDING

sutton1.PNG

Osobní značku jsem založila na fascinaci neurovědou. Pro Pavlu je péče o mozek aktuálním tématem, kterým se zabývá profesně, stejně jako ve volném čase. Na trh přichází s novinkou: popularizační kurzy o mozku pro širokou veřejnost. Jednoduše zpřístupňuje složité téma.

S Pavlou jsme zatím absolvovaly dvě konzultace, ale spolupráce dále pokračuje. Máme v plánu připravit tištěné materiály v druhé polovině tohoto roku.

90 - 120 h

2 korekce

web

zuzka.PNG

Design, texty i struktura webu. Osobní stránky lektorky a koučky Zuzany Zborayové. Zuzana chtěla jemné motivy i barvy, fotografie a jednoduchost.

Zuzana se věnuje třem hlavním oblastem: rodičovství, koučinku a školení. Chtěly jsme tyto domény oddělit, ale přitom zachovat jejich návaznost. Návštěvníci stránky tedy povedou v patrnosti všechny tři aktivity, i když cíleně půjdou hledat informace pouze o jedné oblasti.

50 - 70 h

3 korekce

obchodní nabídky

Komunikační strategie s realizací. Systém brožur pro Motiv P s.r.o. Produkty vzdělávací společnosti jsou rozděleny do čtyř kategorií, mezi nimiž jsem vytvořila souvislý systém komunikace služeb, možností i hodnot společnosti. Portfolio obsahuje ukázku dvou z nich.

Cílem celého projektu bylo automatizovat tvoření nabídek: vytvořit univerzální listy, které stačí jen seskládat podle aktuálního zadání.

port_t.PNG
port_k.PNG

90 - 120 h

10 korekcí

DESIGN SLUŽEB 

120 h +

3 korekce

Během léta 2020 navrhuji průchod službami projektu Artegiani, komunity mezinárodních malířů, které sdružuje italská vila u Como Lake. Tvořím strategie od základů, Artegiani jsou novinkou tohoto roku. 

Také se starám o to, aby představené strategie oslovily investory, nové členy a sponzory. Kromě designu služeb (UX, EX,...) zařizuji i prezentaci rezidence navenek.

service design.PNG
service design1.PNG

Communication strategy development and consultations for Critical Voice (UK) in cooperation with Ulster University (UK) and Youth Action Northern Ireland. The project seeks to promote and develop youth work research.

strategie · communication strategies

15 h